Рідні загиблого командира просять підтримати петицію про присвоєння йому почесного звання «Героя України» (посмертно)

5 Серпня 16:20
Рідні загиблого Героя просять підтримати петицію про присвоєння почесного звання «Героя України» (посмертно) нашому земляку Устяновському Олегу Богдановичу, командиру кулеметного взводу другої стрілецької роти військової частини А4058.
Олег добровільно з 17 лютого 2023 року, став на захист України, продемонструвавши особливий військовий талант і здобувши повагу від побратимів та командування. Він був нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України» та героїчно захищав нашу державу на Донеччині та Харківщині. 23 липня 2024 року, при виконанні бойового завдання на Донецькій області, Олег Устяновський трагічно загинув. Він був не лише відважним військовим, але й дуже хорошою людиною, прикладом для всіх нас.
Його відвага, мужність і самопожертва стали символом незламності та патріотизму для всієї України. Він віддав своє життя заради нашого майбутнього, миру та безпеки нашої держави. Посилання на петицію: