Рефрижератор від Ланьцутського повіту уже в Стрию

9 Жовтня 12:26

Нещодавно делегація зі Стрийської міської ради відвідала Ланьцутський повіт в Польщі з нагоди святкувань днів повіту. Там домовились, що польські колеги передадуть в Україну автівку для перевезення та зберігання продуктів для військовослужбовців. Обіцянку виконали у найкоротші терміни. Стрийська міська рада уже прийняла подарунок і вже навіть передала волонтеру Володимиру Лисенку, який доставить рефрижератор по адресу. Міський голова Олег Канівець вручив ключі і подякував усім причетним до чергової важливої справи.
Дякуємо старості Ланьцутського повіту Адаму Кшиштоню, стрийській делегації за посередництво, а також за допомогу БФ «Оберіг доброти» та компанії «Укрпол».
Традиційно всі автівки, що служитимуть захисникам, перед дорогою освячуємо. Дякуємо отцям!