Радіємо спортивним успіхам наших дітей та молоді

26 Червня 14:23

Навики певного виду спорту, дисципліна, зайнятість, спілкування з однодумцями – є запорукою розвитку та становлення особистості. У нашій громаді над цим працює чимало клубів та секцій. Зокрема, гостями міського голови Олега Канівця сьогодні стали вихованці та тренери спортивно-оздоровчого клубу «Сене».
Стрийський клуб «Сене» навчає карате, впродовж навчального року брав участь у Чемпіонаті та Кубку України, Чемпіонаті Європи та багатьох всеукраїнських та міжнародних турнірах. Троє спортсменів клубу є членами збірної команди України. Це Ярослав Захаренко, Дмитро Лецюк, Павло Лесів. Загалом впродовж року вихованці клубу вибороли понад 100 нагород різного гатунку. Тренери Ярослав та Наталія Захаренки.
Юні спортсмени, які стали найрезультативнішими у своїх вікових категоріях: Ілів Анна, Кліщун Сергій, Мельник Данило, Гетманчук Роман, Ілів Володимир, Барабаш Дмитро, Головко Лука, Сорока Юрій, Дяків Аліна, Лесів Павло, Лецюк Дмитро.
Пишаємося і бажаємо нових переможних вершин!