Поліцейські відправили на передову дві автівки, які були придбані за кошти меценатів

1 Червня 10:11
Після важкої ночі відправили на передову дві автівки, які були придбані за кошт меценатів і передані рішенням міської ради. Поліцейські Стрийського районного управління поліції доправляють машини і долучаються до своїх колег на фронті для виконання бойових завдань.
Отець Михайло Гловʼяк благословив у дорогу, а начальник управління Андрій Коцур дав колегам професійні настанови. Приїхав провести хлопців і перший заступник міського голови Микола Дмитришин, який подякував за службу і запевнив, що ми залишаємося міцним тилом та підтримкою для потреб військовослужбовців до переможного кінця.
Нехай береже вас Господь!
Дякуємо Сергій Ковальчук, Ігор Сафіяник, Мирослав Карпінський, Ярослав Олеськів, що завжди підтримуєте запити наших Захисників.