На кіно просто неба запрошує Стрийський молодіжний центр
![На кіно просто неба запрошує Стрийський молодіжний центр](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/b66211d9-d220-482a-bedd-50ba7b310764.jpg)
Кіносеанс відбудеться цієї суботи, 16 вересня, на Майдані Незалежності. На великому екрані покажуть підлітково-молодіжну драму про неймовірну дружбу дівчинки та хижого звіра «Пригоди Мії та білого лева». До перегляду запрошують підлітків та молодь. Початок о 20.00 год.
Проєкт “Вечір Кіно” імплементується в межах програми «ТиХо» яка реалізується Стрийським молодіжним центром
та ГО “ПІ Теплиця” за підтримки “Уряду Японії” і Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).