Міський голова Олег Канівець привітав рятувальників громади з професійним святом

20 Вересня 14:39

Міський голова Олег Канівець та перший заступник Микола Дмитришин привітали команду пожежно-рятувального підрозділу селища Дашава місцевої пожежної охорони з професійним святом. Висловили слова подяки за несення служби та вручили почесні грамоти.
До слова, Дашавський пожежно-рятувальний підрозділ має у своєму підпорядкуванні пост у с. Подорожнє, який відкрили минулого року. Підрозділ забезпечує захист від пожежної небезпеки та стихійних лих в чотирьох старостинських округах Стрийської громади: Дашавському, Підгірцівському, Подорожненському та Великодідушицькому. Проте вони також беруть участь у ліквідації надзвичайних ситуацій і на інших напрямках разом із підрозділами Стрийського районного управління ДСНС.