З нагоди професійного свята, рятівники Стрийщини отримали подяки за сумлінну службу

18 Вересня 17:00

Сьогодні, з нагоди Дня рятівника, яке щорічно в Україні відзначають 17 вересня, відбувся урочистий захід. Перший заступник міського голови Микола Дмитришин привітав та подякував рятівникам за віддану службу і готовність допомагати громаді в будь-який час доби. Також він вручив грамоти та подарунки.

До слова, на захисті безпеки життєдіяльності населення Стрийського району повсякденно стоять рятівники Стрийського районного управління державної служби з надзвичайних ситуацій, а це дев’ять пожежно-рятувальних підрозділів.

Від початку 2024 року шостим Державним пожежно-рятувальним загоном здійснено 551 виїзд на ліквідацію пожеж, 46 виїздів на дорожньо-транспортні пригоди та численні виїзди на ліквідацію наслідків ракетних обстрілів російської федерації по об’єктах критичної інфраструктури. За цей період рятувальники врятували на пожежах 7 людей, 178 будівель та 14 одиниць автомобільної техніки.
Дякуємо за професіоналізм! Разом до перемоги!