З нагоди Дня Державності України представники Стрийської міської ради здійснили сходження на г. Пікуй

29 Липня 14:17

Вперед і вгору. Сьогодні з нагоди Дня Державності України представники Стрийської міської ради здійснили сходження на найвищу гору Львівської області разом з військовими зенітного ракетного полку імені Українських Січових Стрільців та військовослужбовцями факультету зенітних ракетних військ Харківського національного університету повітряних сил України. Для багатьох поїздка в гори Карпати відбулася вперше в житті. Неймовірні краєвиди природи не залишили нікого байдужими.

Сходження на гору Пікуй (1405 м) присвятили нашим захисникам та майбутній перемозі України. Переконані, попереду ще не одна підкорена вершина. Дякуємо за організацію поїздки директору Стрийського краєзнавчого музею «Верховина» Миколі Закусову.