Зроблено ще один крок до співпраці між Стриєм та муніципалітетами Італії

24 Липня 18:04
 Міський голова Олег Канівець провів зустріч з італійськими делегатами, які з дводенним візитом завітали до Стрийської громади.
Італійську сторону представляли голова найбільшого консорціуму Італії, до якого входить 40 000 підприємств Альфредо Зенга та представник чотирьох муніципалетів, які знаходяться навколо Риму Франческо Лопез.
Обговорили чимало важливих питань, зокрема інвестування в малий та середній бізнес, як основу розвитку економіки. В межах робочої зустрічі відбувся діалог з представниками місцевого самоврядування та бізнесом.
У підсумку голова Олег Канівець отримав листи-підтвердження щодо підписання меморандуму про співпрацю, яке відбудеться у вересні-жовтні за участі розширеної делегації. Відомо, що декілька італійських компаній виявили бажання працювати в Україні, зокрема у партнерстві з місцевими фірмами.
Дякуємо депутатці Стрийської міської ради Олесі Шакало-Ольшанецькій за організовану зустріч, іноземцям за співпрацю та допомогу в час війни. Для нас це дуже цінно.