Заходи в освітніх закладах згідно з програмою соціально-економічного розвитку

13 Вересня 13:48

Вимоги часу такі, що в пріоритеті – наближати перемогу та підтримувати воїнів, тому всі масштабні проекти з розвитку громади чекають кращого часу. Однак поточні роботи у критичних сферах тривають безперебійно. Зокрема, особливо цінною для громади є програма соціально-економічного розвитку Стрийської міської ради. Її виконання у повному обсязі можна простежити на сайті міської ради. За останній місяць уже можна прозвітувати про проведені чергові заходи в освітніх закладах міста.
Зокрема:
– капітальний ремонт даху ЗДО (ясла-садок) №15 (цей проект тривав три роки і цьогоріч нарешті вдалося повністю виконати всі роботи)
– капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ЗДО (ясла-сад) №6;
– капітальний ремонт харчоблоку в садку №3;
– капітальний ремонт підлоги у коридорі I поверху Стрийської гімназії №4;
– капітальний ремонт туалетів Стрийської гімназії імені Василя Стасюка;
– придбали професійні тенісні столи та тенісні сітки для Стрийської ДЮСШ (секція працює у школі №3);
– придбали пароконвектомати для Стрийських садків №6 та №12.
Також тривають роботи з капітального ремонту спортзалу Стрийського ліцею імені Героя України Андрія Корчака.
Це не весь перелік. Майже щомісяця є зміни до програми, щоб максимально охопити всі критичні запити з важливих сфер життєдіяльності громади.