Запрацював мобільний додаток “Львівщина. Унікальний спадок”

16 Жовтня 11:14

Цей проєкт для туристів розробила громадська організація ГО “Успішна Львівщина” за підтримки Українського культурного фонду. За допомогою застосунку туристи зможуть обрати місця, які хочуть відвідати – музеї, заповідники, замки, парки. Додаток має функцію прокладання маршрутів та визначення цікавих об`єктів поблизу. Завантажити його можна на всі мобільні операційні системи.
У додатку «Львівщина.Унікальний спадок» мандрівник знайде 450 культурно-архітектурних об`єктів регіону і 20 туристичних маршрутів.
Завантажити додаток можна на iOS та Android.
Нагадаємо, що Стрийська громада у числі перших на Львівщині, створила додаток «Стрий туристичний». Тут карти, аудіогіди, онлайн треки руху громадського транспорту, екскурсії, вся інформація про громаду, медіатека, історичні та туристично привабливі об’єкти, готелі, заклади харчування тощо.
Додаток можна завантажити для Android та iOS. Для цього в пошуку потрібно «Стрий туристичний».