Вітаємо усіх матусь із теплим весняним святом – Днем Матері!
![Вітаємо усіх матусь із теплим весняним святом – Днем Матері!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/436199834_754068836898314_5998549406833882036_n.jpg)
Нехай наші діти зростають у мирній Україні! Нехай дочекаються вдома своїх дітей матері захисників і захисниць! І нехай Господь огорне любовʼю зранені серця матерів Героїв.
Нехай наші діти зростають у мирній Україні! Нехай дочекаються вдома своїх дітей матері захисників і захисниць! І нехай Господь огорне любовʼю зранені серця матерів Героїв.