Відбулася нарада щодо стану охорони праці на підприємствах
![Відбулася нарада щодо стану охорони праці на підприємствах](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/d5bc9ea0-f19c-4efe-8d8e-7e1edde38d4b.jpg)
Відбулася нарада за участю заступника Західного міжрегіонального управління Держпраці Андрія Вакули, заступника міського голови Михайла Журавчака, начальника відділу праці та соціально-трудових відносин Наталії Зубрицької та керівників комунальних працівників громади щодо стану охорони праці на підприємствах. Обговорили шляхи попередження нещасних випадків у цих установах , оскільки життя та здоров’я працівників має пріоритетне значення для роботодавця.