Виконавчий комітет Стрийської міської ради затвердив тариф на тепло
![Виконавчий комітет Стрийської міської ради затвердив тариф на тепло](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/253234108_257510916418220_4012644896801853271_n.jpeg)
Вартість послуги з постачання теплової енергії для населення від КП «Стрийтеплоенерго» становить 1861,72 грн/Гкал (з податком на додану вартість). Тариф для будинків без приладів обліку теплової енергії – 0,142 Гкал/м2. Нагадаємо, міська рада дотримується мораторію Асоціації міст України, який забороняє збільшення тарифу для мешканців на теплову енергію. Її вартість така, що й наприкінці опалювального сезону 2020-2021 років.