Компанія “ГрінЕра” Стрий запрошує громадськість на публічний щоквартальний звіт
![Компанія “ГрінЕра” Стрий запрошує громадськість на публічний щоквартальний звіт](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/images_0.png)
Компанія “ГрінЕра” Стрий, яка вже кілька місяців впорядковує місцевий полігон та є виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території міста, запрошує громадськість на публічний щоквартальний звіт. Зустріч відбудеться на території полігону 2 листопада о 10.00. Кожен зможе оглянути результат роботи та поставити свої запитання. Зустріч відбуватиметься згідно з карантинними вимогам.