Соціальна виплата дітям загиблих Захисників та Захисниць України

21 Серпня 14:24

Вже багато років поспіль в нашій громаді діє та виконується за кошти місцевого бюджету Комплексна Програма «Підтримка учасників АТО (ООС), Захисників та Захисниць України та членів їх сімей». З 2022 року одним із заходів цієї Програми стала соціальна виплата дітям загиблих Захисників та Захисниць України, мешканців Стрийської територіальної громади.
Минулого року виплати проводили 24 дітям. Цьогоріч вже 35. З початку року вже виплатили понад мільйон гривень.
Щомісячний розмір соціальної виплати на кожну дитину становить 1,5 базового показника прожиткового мінімуму. Станом на цей рік – 3883,50 грн в місяць, що становить 46,6 тис.грн в рік на одну дитину.
Виплати продовжуватимуться до досягнення повноліття (або до 23 років, якщо навчатиметься).