Люксембургське містечко Еш -сюр-Альзетт – місто-побратим Стрия
![Люксембургське містечко Еш -сюр-Альзетт – місто-побратим Стрия](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/87efe2a1-a1af-46e5-96de-0fc3363cbe92.jpg)
За партнерство з українським містом члени муніципальної ради проголосували одноголосно. Староста муніципальної ради Пім Кнафф наголосив, що стрияни можуть розраховувати на їхню підтримку. Співпрацю між містами Еш та Стриєм погодили і депутати Стрийської міської ради на минулій сесії. Взаємовигідні ділові контакти між містами забезпечать розвиток економічної, торговельної та культурної співпраці, обмін досвідом роботи органів місцевого самоврядування.
Дякуємо за довіру!