Завершилися засідання постійних депутатських комісій
![Завершилися засідання постійних депутатських комісій](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343572860_3299524776978051_2499138749399559689_n.jpg)
Завершилися засідання постійних депутатських комісій міської ради щодо вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань на пленарне засідання ХХХІV сесії Стрийської міської ради, яка відбудеться 27 квітня 2023 року о 10.00 годині у сесійній залі управління культури, молоді та спорту Стрийської міської (вул. Коновальця, 4). Депутатські комісії опрацювали близько 60 питань порядку денного.