​​Два благодійні фонди Стрийської громади, «Рідня» та «Карітас» підписали Меморандум про співпрацю щодо допомоги внутрішньо переміщеним особам

19 Вересня 14:15
Два благодійні фонди Стрийської громади, «Рідня» та «Карітас», засновані Стрийською Єпархією УГКЦ, підписали Меморандум про співпрацю щодо допомоги внутрішньо переміщеним особам.
Фонд громад «Рідня», при підтримці Угорської екуменічної служби допомоги, організував клубну систему зустрічей для ВПО, а Стрийський Карітас забезпечує їх необхідними теплим одягом, продуктами харчування та психологічною допомогою. Таке партнерство створило можливості для підтримки більшої кількості людей та сприяння процесу їхньої самоорганізації та адаптації.
Нагадуємо фонд «Рідня» запрошує внутрішньо переміщених на тематичні зустрічі. Телефон для довідок 0965512247.