3 Жовтня 16:13

Місцеві податки, зокрема, збори за землю та нерухомість, складають місцевий бюджет. А з місцевого бюджету здійснюється фінансування критично важливих сфер життя громади та підтримка Збройних Сил України.
Станом на 1 вересня цього року сума заборгованості по податках і зборах у Стрийській територіальній громаді складає більше 48 млн грн.
Найбільші борги допущено з податку на нерухоме майно, при чому основний борг припадає на фізичних осіб (16,5 млн грн) та платі за землю (24,5 млн грн).
З метою створення доступу фізичним особам, які бажають з’ясувати наявність заборгованості зі сплати місцевих податків, орендної плати, а також інших платежів та можливість її погасити, запроваджується чат-бот для месенджера, про старт якого ми невдовзі повідомимо.
Сплата податків – це один із проявів доброчесності та підтримки своєї громади та своєї країни.
На фото: засідання міської профільної комісії.