Пам’яті загиблим Воїнам

30 Вересня 17:02

Сьогодні на фасаді Стрийського ліцею №8 урочисто відкрили та освятили пам’ятні дошки чотирьом Героям, які в різні роки тут навчались: Руслану Левку, Юрію Згурському, Олегу Підгородецькому та Олександру Малініну. На урочистий захід запросили родичів загиблих Героїв, представників влади, учнів та вчителів.
Зі словами подяки до рідних Захисників звернувся перший заступник міського голови Микола Дмитришин. Про ціну та жертву наших Захисників розповів у своєму зверненні о.Іван Барабаш.
Рідні Руслана Левка та Олега Підгородецького поділилися спогадами про воїнів, які поклали своє життя на жертовний вівтар заради Перемоги.

Тепер кожен, хто проходитиме біля цих пам’ятних дощок зможе віддати шану Руслану, Юрію, Олегу та Олександру і подякувати за захист та хоробрість.
До речі, в минулому році на фасаді цього навчального закладу відкрили та освятили рельєф Герою Івану Бараничу (Шкіперу).