Розвивай свій бізнес на Львівщині
![Розвивай свій бізнес на Львівщині](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/safe_image.jpg)
2-4 травня у Стрию проведуть тренінги для ВПО, які готові відкрити власну справу на Львівщині. Організатори: Асоціація місцевих рад “Ради Львівщини” спільно з компанією «IQholding» за підтримки Львівської обласної ради та Стрийської міської ради. Метою ініціативи є допомога українцям зі статусом внутрішньо переміщених осіб та з досвідом підприємницької діяльності розробити й реалізувати власні бізнес-плани в громадах Львівщини. Це допоможе створити нові робочі місця для переселенців, забезпечувати їм свої сім’ї, сплачувати податки в бюджети громад та відновлювати економіку країни. Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена. Реєстрація за посиланнямhttps://cutt.ly/3DnanCS.