Запрошуємо на урочисту академію з нагоди року Нижанківських у Стрию
![Запрошуємо на урочисту академію з нагоди року Нижанківських у Стрию](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355276700_577967804508419_5896227231145968890_n-e1687411707945.jpg)
о.Остап Нижанківський – знакова постать в духовному, музичному та громадсько-політичному житті Галичини і Стрия на початку 20 ст. Отець-духівник, композитор та музикант, молочар та політик, новатор кооперацій та активний громадський діяч.
Більше дізнатись про славний рід та почути у живому виконанні безсмертні твори композитора можна буде вже цієї п’ятниці у міському Будинку культури. Початок о 14.00.