Топ теми:

«Єдине вікно послуг»: сотні програм підтримки ВПО, ветеранів та осіб з інвалідністю

4 Листопада 11:26

Сервіс «Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості – це платформа, де в одному місці зібрана інформація про різні програми підтримки для вимушено переміщених осіб, людей з інвалідністю та ветеранів, котрі хочуть працювати та будувати кар’єру в Україні.
У сервісі можна почерпнути відомості про напрями діяльності понад 400 громадських або благодійних організацій, які займаються реалізацією програм для розв’язання проблем життєдіяльності вимушених переселенців. Тут вміщені відомості про більше ніж 300 установ, діяльність яких спрямована на надання допомоги учасникам бойових дій, а також про 210 осередків, що пропонують різнобічну підтримку особам з інвалідністю.
Відкривши платформу, користувач може ознайомитися з соціальними послугами недержавних установ, діяльність яких націлена на організацію професійного навчання, допомогу у працевлаштуванні, відкриття власної справи та ін. Для прикладу, вимушено переміщені особи мають змогу дізнатися про те, де надається гуманітарна, матеріальна, юридична або психологічна підтримка, відновити документи та інше. Захисники та захисниці знайдуть інформацію про аспекти адаптації військового досвіду у цивільне життя, можливість зайнятися бізнесом чи здобути новий фах для повернення до трудової активності. Людям з інвалідністю установи-партнери служби зайнятості запропонують низку послуг для відновлення професійних навичок та інтеграції у виробничі колективи.
Користувачі інтернету самостійно можуть отримати потрібну інформацію про різні соціальні послуги у тій чи іншій області або громаді, перейшовши на сайт Державної служби зайнятості у рубрику «Єдине вікно послуг». Далі слід обрати зі списку регіон, район і громаду, вказати, хто шукає допомогу (ВПО, учасник/учасниця бойових дій, особа з інвалідністю) та натиснути опцію «шукати». Система автоматично відбере перелік організацій, види послуг і контакти.
До слова, сервіс систематично поповнюється новою інформацією, а громадські організації можуть самостійно подати свої дані на портал і після перевірки стати партнерами служби зайнятості.
Щоб дізнатися більше про програми підтримки, які діють на Львівщині, слід звернутися до підрозділів обласної служби зайнятості, де, окрім супроводу у пошуку роботи чи укомплектування вакансій, можна отримати інформацію про громадські та інші організації, які надають послуги щодо:
– відновлення документів;
– надання житла, у т. ч. тимчасового;
– отримання гуманітарної, у т. ч. матеріальної допомоги;
– отримання правової допомоги;
– отримання психологічної допомоги/реабілітації;
– підтримки бізнесу, у т. ч. щодо наданя грантів;
– навчання та перекваліфікації та ін.
Якщо у вас виникли додаткові запитання, що стосуються послуг служби зайнятості, телефонуйте за номерами (032) 23 23 490, +380966825183, пишіть у телеграм-чат, звертайтеся до наших спеціалістів.

 

Стрийська філія львівського обласного центру зайнятості

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту