Інвестиційна програма газового господарства Стрийської громади
![Інвестиційна програма газового господарства Стрийської громади](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340471687_243502681379819_3383420695027496286_n.jpg)
У Стрийській громаді цього року безкоштовно встановлять близько 1100 лічильників у тих помешканнях, де ще немає обліку газу, а також замінять близько трьох тисяч старих приладів на нові. Повідомили у Стрийському відділенні «Львівгазу». Вся детальна інформація за адресою відділення: Стрий, вул.Хмельницького, 39А.
До слова, газове господарство в нашій громаді в рамках інвестиційної програми на 2023 рік планує залучити близько 17 млн грн для заміни газопроводів та газорозподільчих пунктів. У минулому році заплановані роботи були виконані у повному обсязі.
Про це розповів керівник Стрийського відділення Олександр Пастух під час спільної наради у Стрийській міські раді.