Щиро вітаємо усю нашу громаду із святом Успіння Пресвятої Богородиці!
![Щиро вітаємо усю нашу громаду із святом Успіння Пресвятої Богородиці!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/370853105_612771904361342_4236177777003922457_n.jpg)
Молімось сьогодні про неупинне заступництво для нашої України. І нехай Матір Божа своєю ласкою огорне всі сім’ї та родини.
Сьогодні, у храмовий празник, Архиєрейську літургію у Стрийському Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, очолить глава Української Греко-Католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук. Щиро запрошуємо до спільної молитви. Початок об 11:00.