У Стрийській міській раді розпочалися засідання постійних депутатських комісій щодо вивчення і попереднього розгляду питань на чергову сесію
![У Стрийській міській раді розпочалися засідання постійних депутатських комісій щодо вивчення і попереднього розгляду питань на чергову сесію](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/268256365_283598070476171_7431709603890367282_n.jpg)
Остання у цьому році сесія міської ради відбудеться 23 грудня 2021 року о 10.00 у сесійній залі управління культури, молоді та спорту (вул. Коновальця, 4). Проекти рішень, які розглядають депутати на комісіях, розміщені на офіційному сайті міської ради у розділі «Документи».