Топ теми:

Проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ініціативу із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

30 Грудня 16:56

Міністерство соціальної політики України на виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ініціативу.

Метою даного проекту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та права людини.

Також, запрошуємо до участі у конкурсі і просимо бажаючих долучитися шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм (форма додається).

Заповнені аплікаційні форми скеровувати на електронну пошту dszn.oplatapraci@gmail.com, initiate_msp@ukr.net до 31.01.2021 року для узагальнення та скерування до Міністерства соціальної політики України.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування у соціальній сфері.

Підбиття підсумків конкурсу відбудеться 25 лютого 2022 року.  Переможці отримають медіапідтримку у вигляді промороликів, найкращі ініціативи та практики будуть зібрані у збірці соціальних ініціатив, також буде визначено найбільш соціальноспрямовану громаду.

Надаємо контакти керівника проекту Мінсоцполітики – Єрко Галини Георгіївни, 0675010251 та відповідальної особи у департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації – Жук Любові Іванівни,  (032)2613107.

Заявка на участь в конкурсі проєктних ініціатив

Управління соціального захисту населення

Стрийської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту