Працівники ТЦК та СП приймають військовослужбовців та їхніх рідних на базі ЦНАП

16 Квітня 16:52

З 16 квітня в Центрі надання адміністративних послуг Стрийської міської ради ветерани, військовослужбовці та члени їх сімей зможуть отримати соціальну підтримку від працівників Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Прийом громадян буде здійснюватися кожного вівторка та четверга з 9:00 до 13:00 год.

Отримати соціальну підтримку можуть:
– члени сімей загиблих воїнів; членів сімей воїнів зниклих безвісті та військових, які потрапили в полон;
– ветерани війни;
– військовослужбовці після поранень;
– військові, які перебувають на реабілітації.
Завдяки соціальному супроводу військові та їхні родини зможуть отримувати консультації щодо:
✅Допомога і супровід військового на етапах призову, під час мобілізації та на етапі звільнення з такої служби.
✅Допомога в оформленні необхідних документів.
✅ Інформування щодо соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, отримання безоплатної правничої допомоги.
✅Консультації щодо надання психосоціальної підтримки.

Адреса ЦНАПу у м.Стрий: вул. Шевченка, 71.