Топ теми:

Опитування для дослідження «Існуючі форми локальної демократії та механізми їх правового регулювання»

20 Липня 11:47

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування в рамках здійснення контрольної функції, що полягає, зокрема, в аналізі практики застосування законодавчих актів у діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, підготовці та поданні відповідних висновків та рекомендацій на розгляд Верховної Ради України, проводить дослідження ефективності використання існуючих форм локальної демократії та їх правового регулювання шляхом опитування представників органів місцевого самоврядування.

З метою прийняття Комітетом зважених рішень щодо законодавчого забезпечення локальної демократії, зокрема, під час підготовки до розгляду парламентом у другому читанні проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших законодавчих актів України щодо народовладдя на рівні місцевого самоврядування» (реєстр. № 7283 від 13.04.2022), просимо пройти опитування для дослідження «Існуючі форми локальної демократії та механізми їх правового регулювання».

Текст опитувальника для дослідження «Існуючі форми локальної демократії та механізми їх правового регулювання» знаходиться за посиланням: https://forms.gle/o3Tit25GK17PNwqC8. Дослідження триватиме з 5 липня до 5 серпня 2023 року включно. Контактна особа з питань проведення дослідження – головний консультант секретаріату Комітету Ляшко І.В. (liashko-i@rada.gov.ua, (044) 255-25-33).

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту