Проекти рішень виконкому 17.06.21

Засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

17 червня 2021 року

1. Про внесення змін до складу комісії з розгляду документів для призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та здійснення контролю за їх проведенням за місцем фактичного проживання відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».
  2. Про внесення змін до складу комісії та Положення про комісію з питань надання грошової компенсації для придбання житла деяким категоріям осіб.
  3. Про надання одноразової грошової допомоги громадянам Стрийської територіальної громади.
  4. Про надання матеріальної допомоги пенсіонерам та ветеранам МВС України
  5. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітньому (…), (…) р.н.
  6. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
  7. Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Стрийської міської ради.
  8. Про затвердження Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення прийняті такими зборами.
  9. Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Стрий.
  10. Про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна.
  11. Про надання дозволу на проведення захоронення безрідних громадян.
  12. Про переоформлення договору найму житла з громадянами.
  13. Про передачу житлових будинків на самостійне управління співвласникам.
  14. Про затвердження форм (додатків) для розрахунків тарифів на поводження з твердими побутовими відходами.
  15. Про встановлення тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами (вивезення) із сіл Стрийської ТГ.
  16. Про встановлення графіку роботи та тарифу на послуги з користування майданчиками платного паркування транспортних засобів для КП «Ринок».
  17. Про переведення житлового приміщення в нежитлове.
  18. Про затвердження комісії щодо розташування та безпечної роботи пересувних цирків, атракціонів на території Стрийської територіальної громади.
  19. Про внесення змін у додатки до рішення виконавчого комітету Стрийської міської №34 від 23.12.2020 року “Про затвердження положень про управління, відділи, сектори та служби Стрийської міської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради».

Проекти рішень 17.06.21