Народний депутат України IX скликання

Андрій Кіт

Громадські приймальні народного депутата:

Вул. Шевченка, 71, 2-й поверх, каб. 17, м. Стрий, Львівська обл., 82400;
Вул. Грушевського, 46, м. Ходорів, Стрийський р-н, Львівська обл., 81750;
Вул. Шашкевича, 2, 2-й поверх, каб. 212, м. Жидачів, Стрийський р-н, Львівська обл., 81700.

Український політик, підприємець, меценат, громадський діяч. Народний депутат України IX скликання, член депутатської групи «ДОВІРА», голова підкомітету з питань нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії, альтернативних видів палива Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.
З 2014 року представляє Стрийщину та Жидачівщину у парламенті.
У 2018 році потрапив під санкції Росії за свою депутатську діяльність.
Нащадок героя національно-визвольної боротьби 1918-1919 років, військового коменданта Стрия часів ЗУНР, Миколи Гошка, якого вважає прикладом для себе.
Отримав освіту у Львівському політехнічному інституті за спеціальністю інженер з автоматизації виробничих процесів та у Словаччині у Нітрянському сільськогосподарському університеті за спеціальністю магістр з прикладної економіки та управлiння персоналом.
Позапартійний. Разом з дружиною виховує трьох доньок i сина.