Кісіль Василь Федорович

Кісіль Василь Федорович

3-й четвер місяця з 10.00 до 14.00 год.

Стрийська міська рада, вул. Шевченка, 71, 2 поверх, депутатська кімната 28

Народився 14 жовтня 1957р. у селі В. Дідушичі, Стрийського району, Львівської обл.

Громадянин України.

Освіта:

1979-1984р.р. навчання у Стрийському технікумі механізації і електрифікації сільського господарства.

1982р. – Курси підвищення кваліфікації-Курс теоретичного і практичного навчання по обслуговуванню медичної техніки м. Москва.

1983р. – Курси підвищення кваліфікації керівних працівників міністерства охорони здоров’я м. Київ.

Ленінградський державний інститут вдосконалення медпрацівників ордена Леніна і ордена жовтневої революції.

1976 –  1978р.р. служба в армії.

Трудова діяльність:

1978 р. – працював електромеханіком на Львівському заводі «Медтехніка».

1990 р. – працював на посаді начальника участка з ремонту, монтажу і технічного обслуговування медичної техніки.

1995 р.-  переведений на посаду начальника дільниці- завідуючим відділу в філії м. Моршин.

1997 р. – прийнятий на посаду директора «Моршинського державного виробничо торгового підприємства «Медтехніка».

З 1997 р.-   на посаді директора ТзОВ виробничо-торгове підприємство «Медтехніка».