Стратегія розвитку Стрийської ТГ

У Стрию розпочався процес розроблення проєктів Стратегії розвитку Стрийської територіальної громади

16.09.2021р. відбулася перша стратегічна сесія, яку розпочав голова Львівської ОДА Максим Козицький та міський голова Олег Канівець. Робочі групи працювали за кількома напрямками: економіка, медицина, освіта, спорт, сільське господарство, культура та туризм. Учасниками стали представники місцевого самоврядування, міські депутати, підприємці, директори шкіл, медики, представники громадських організацій. Супроводжують напрацювання стратегії спеціалісти департаментів Львівської обласної державної адміністрації. Основне завдання – визначити реальні потреби, можливості, накреслити шлях розвитку і встановити цілі, до яких прямуватиме громада протягом наступних кількох років. Робочі групи працюватимуть і надалі, етапи розробки стратегії передбачають кілька місяців. Згідно з розпорядженням міського голови готовий проєкт Стратегії буде поданий на розгляд сесії Стрийської міської ради до кінця цього року.

Наразі у Стрийській міській раді спеціально створені комісії розробляють стратегії розвитку та план заходів з її реалізації. Серед обговорення сфери сільського господарства, економіки, медицини, освіти, спорту та культури. Попереду ще робота з освітянською групою. Наступним кроком буде обговорення стратегічних планів із громадськістю. Долучайтеся до обговорення, заповнивши опитувальник за посиланням.

Робоча група проводить опитування серед підприємців, з метою оцінки підприємницького клімату в громаді. Ця думка буде врахована для визначення основних проблем та шляхів розвитку Стрийської територіальної громади. Долучайтеся до обговорення, заповнивши опитувальник за посиланням

Розпорядження міського голови № 186 від 07.09.2021р. Про підготовку проєктів Стратегії розвитку Стрийської територіальної громади Львівської області на період 2021-2027 років та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Стратегія розвитку Стрийської міської територіальної громади на період 2021-2027 роки»

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ