Проекти рішень виконкому 01.07.21

засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради
1 липня 2021 року

Початок о 10.00 год.

1. Про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна.
  2. Про передачу житлових будинків на самостійне управління співвласникам.
  3. Про зарахування на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов.
  4. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
  5. Про погодження тарифів транспортних послуг на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Стрию, які обслуговуються в режимі маршрутного таксі
  6. Про встановлення тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами (вивезення) із сіл Стрийської ТГ.
  7. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень та видачу ордера на видалення аварійно-небезпечних дерев.
  8. Про надання дозволу на укладення договору дарування нерухомого майна.
  9. Про надання дозволу на укладення договору дарування нерухомого майна.
  10. Про надання дозволу на укладення договору дарування нерухомого майна.
  11. Про надання дозволу на укладення договору дарування нерухомого майна.
  12. Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини (…), (…) р.н., для його тимчасового виїзду за межі України.
  13. Про розв’язання спору щодо участі у вихованні малолітніх дітей.
  14. Про розв’язання спору щодо участі у вихованні малолітнього сина.
  15. Про затвердження висновку про недоцільність позбавлення батьківських прав.
  16. Про затвердження висновків.
  17. Про переведення житлових приміщень в нежитлові, про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.
  18. Про затвердження комісії щодо розташування та безпечної роботи пересувних цирків, атракціонів на території Стрийської територіальної громади
  19. Про порядок створення та функціонування структури органів для здійснення нормованого забезпечення населення Стрийської територіальної громади.

Проекти рішень 01.07.21