Проекти рішень виконкому 21.10.2021

засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради
21 жовтня 2021 року

Початок о 10.00 год.

1. Про виділення коштів з міського бюджету на видання книг.
2. Про надання одноразової грошової допомоги громадянам Стрийської територіальної громади.
3. Про надання одноразової грошової допомоги.
4. Про надання дозволу на укладення договору дарування.
5. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
6. Про затвердження висновку.
7. Про розв’язання спору щодо участі у вихованні малолітніх дітей.
8. Про розв’язання спору щодо участі у вихованні малолітнього сина.
9. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
10. Про виконання заходів по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 роки.
11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Стрийської міської ради №13 від 21.01.2021 року (зі змінами від 28.07.2021р.) «Про затвердження складу міської комісії з безпеки дорожнього руху та положення».
12. Про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна.
13. Про зарахування на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов.
14. Про передачу житлових будинків на самостійне управління співвласникам.
15. Про переведення житлових приміщень в нежитлові, надання дозволу на встановлення тимчасових споруд, розміщення зовнішньої реклами.
16. Про затвердження мобілізаційних завдань (замовлень) на особливий період на виробництво основних видів продовольства та сільськогосподарської продукції. (ДСК)

Проекти рішень 21.10.2021