Проекти рішень виконкому 07.10.2021

засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради
7 жовтня 2021 року

Початок о 10.00 год.

1. Про надання одноразової грошової допомоги громадянам до Міжнародного дня людей похилого віку.
2. Про надання одноразової грошової допомоги членам “Спілки учасників АТО Стрийщини” з нагоди Дня захисника України.
3. Про внесення змін до складу комісії з питань надання грошової компенсації для придбання житла деяким категоріям осіб.
4. Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування.
5. Про закріплення житлової площі за дитиною-сиротою.
6. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів, тарифів на послуги з постачання теплової енергії для населення та тарифів на послуги з постачання гарячої води для бюджетних установ Комунальному підприємству «Стрийтеплоенерго».
7. Про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна.
8. Про передачу житлового будинку в управління ОСББ «Стрийський дім».
9. Про передачу житлового будинку в управління ОСББ «Бескид 18».
10. Про передачу житлових будинків на самостійне управління співвласникам.
11. Про переведення житлових приміщень в нежитлові, надання дозволу на встановлення тимчасових споруд, розміщення зовнішньої реклами.
12. Про організацію та забезпечення проведення в Стрийській територіальній громаді чергового призову громадян України на строкову військову службу восени 2021 року.

Проекти рішень 07.10.2021