Проекти рішень виконкому 04.11.2021

засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради
4 листопада 2021 року
Початок о 10.00 год.

Розглядатимуться питання

1. Про виконання бюджету Стрийської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
2. Про затвердження Положення про конкурсну комісію з призначення управителя з управління багатоквартирними будинками в Стрийській Територіальній Громаді та затвердження складу конкурсної комісії.
3. Про передачу житлових будинків на самостійне управління співвласникам.
4. Про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна.
5. Про переоформлення договору найму житла з громадянами.
6. Про передачу житлового будинку в управління ОСББ «Незалежності 29а».
7. Про погодження Інвестиційної програми КП «Стрийводоканал» на 2022 рік.
8. Про встановлення тарифу на послугу з постачання теплової енергії для населення Комунальному підприємству «Стрийтеплоенерго».
9. Про погодження Статуту громадського формування з охорони громадського порядку «Патріот – Захід» в новій редакції.
10. Про внесення на розгляд Стрийської міської ради проекту рішення «Про затвердження передавального акту реорганізації КНП «Стрийська міська лікарня» шляхом приєднання до КНП «Стрийська центральна міська лікарня».

Проекти рішень виконкому 04.11.2021