Топ теми:

Для ВПО

До уваги ВПО, які зареєструвалися у Стрийській громаді у січні 2024 року.
Ви можете отримати одноразову гуманітарну допомогу у вигляді сформованих харчових наборів від іноземної організації. Також запрошуємо тих ВПО, що зареєструвалися з червня 2023 і ще не отримали одноразової допомоги.
Запрошуємо у середу, 7 лютого, з 15:00 до 16:00, за адресою: м.Стрий, вул.Вузька, 9 ( школа №8).
З собою мати:
▪️документ, що засвідчує особу;
▪️реєстраційне посвідчення тимчасово переміщеної особи.

До уваги ВПО, які зареєструвалися у Стрийській громаді у жовтні цього року.
Ви можете отримати одноразову гуманітарну допомогу у вигляді сформованих харчових наборів від іноземної організації. Також запрошуємо тих ВПО, що зареєструвалися у червні-вересні 2023 і ще не отримали одноразової допомоги.
Запрошуємо у вівторок, 7 листопада, з 15:00 до 16:00, за адресою: м.Стрий, вул.Вузька, 9 ( школа №8).
Увага! Адреса змінилася.
З собою мати:
▪️документ, що засвідчує особу;
▪️довідка про взяття на облік ВПО

До уваги ВПО

Управління соціального захисту населення Стрийської міської ради повідомляє про те, що Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особамвід 20 березня 2022 р. № 332(в редакції постанови Кабінету Міністрів Українивід 11 липня 2023р. №709), а саме:
• Починаючи з 1 серпня 2023 р. проводиться перевірка фактичного місця проживання внутрішньо переміщених осіб територіальними органами Нацсоцслужби.
• Особу попереджуватимуть про перевірку не менш як за два календарних дні до її проведення телефоном або за допомогою іншого доступного засобу зв’язку. Якщо особа повідомила про свою відсутність у зв’язку з перебуванням у родичів або у відпустці тощо, перевірка відкладається на два тижні.
Підставами для проведення перевірки є:
1. Інформація з Єдиної системи про те, що особа стала на облік внутрішньо переміщених осіб в межах однієї територіальної громади;
2. Повідомлення органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, громадських об’єднань, фізичних осіб про зміну фактичного місця проживання/перебування отримувача.
При відсутностіособи за її фактичним місцем проживання/перебування посадові особи, складають відповідний акт та у день проведення перевірки інформують особу, про необхідність у строк до 14 робочих днів прибути до органу соціального захисту населення за місцем перебування на обліку для проходження ідентифікації.
У разі наявності обґрунтованих причин відсутності отримувача за місцем проживання/перебування протягом 30 календарних днів після проведення перевірки отримувач подає органу соціального захисту населення заяву про поновлення виплати допомоги з підтвердними документами (службового відрядження, оздоровлення дітей, стажування, навчання, лікування, реабілітації, хвороби особи, смерті членів її сім’ї та родичів, догляду за хворою дитиною віком до 18 років, відвідування закладів охорони здоров’я, судових та правоохоронних органів, через які особа не за власним бажанням могла бути відсутньою за місцем проживання/перебування).
Якщо отримувач протягом 30 календарних днів після проведення перевірки не прибув до органу соціального захисту населення, орган соціального захисту населення приймає рішення про тимчасове припинення надання допомоги з наступного місяця.

До уваги ВПО, які зареєструвалися у Стрийській громаді влітку цього року.
Ви можете отримати одноразову гуманітарну допомогу у вигляді сформованих харчових наборів від іноземної організації.

Запрошуємо у четвер, 21 вересня, за адресою: м.Стрий, вул.С.Бандери, 51.
З 10:00 до 13:00

З собою мати:
▪️документ, що засвідчує особу;
▪️реєстраційне посвідчення тимчасово переміщеної особи (за червень, липень, серпень 2023 року).

 

19 вересня 2023 року

«Робота для ВПО: ти потрібен!»: на Львівщині стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія

 

У вересні цього року з ініціативи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, підтримки Державного центру зайнятості і Львівської обласної військової адміністрації стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», до якої долучилися фахівці Львівської обласної служби зайнятості. Її мета – посилити комунікацію між усіма інституціями, які опікуються проблемами життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб, сприяти ефективній інтеграції переселенців у суспільне життя громад, мотивувати їх до трудової діяльності, а також поширити серед громадськості інформацію про державні програми, що спрямовані на підвищення рівня зайнятості ВПО.
Служба зайнятості вимушено переміщеним особам пропонує:
– активне сприяння у пошуку роботи як на постійній, так і тимчасовій основі, ознайомлення з переліком вільних робочих місць і вакантних посад (на «Єдиному порталі вакансій» (https://jobportal.dcz.gov.ua/) зібрано понад 60 тисяч пропозицій працевлаштування);
– допомогу у написанні резюме, консультації щодо аспектів ведення співбесіди з працедавцями, роз’яснення норм трудового законодавства (контакти підрозділів ЛОЦЗ – http://surl.li/jpvpt );
– професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітним (https://is.gd/mmu25t);
– допомогу у розірвані трудових відносини з роботодавцем в односторонньому порядку для набуття статусу безробітного та призначення допомоги з безробіття (деталі – http://surl.li/lamla);
– ваучер на навчання, яке проводиться за 123 професіями чи спеціальностями, для зайнятих осіб (https://is.gd/6czbRh);
– підтвердження результатів неформального професійного навчання (https://is.gd/BggdGQ);
– участь у програмах «Власна справа» (надається мікрогрант у розмірі від 50 тис. грн до 250 тис. грн, https://is.gd/xBaklo), «Гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей» (розмір гранту – до 1 млн грн, https://is.gd/jxqZ7j) для тих, хто займається бізнесом або прагне відкрити власну справу. Головна умова отримання коштів – створення нових робочих місць.
Для суб’єктів господарської діяльності, які забезпечують роботою вимушено переміщених осіб, діють фінансові стимули, зокрема:
– Програма надання працедавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (постанова КМУ від 20 березня 2022 р. № 331, https://is.gd/1bbBH9);
– Програма надання роботодавцям компенсацій на оплату праці за працевлаштованих зареєстрованих безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб (постанова КМУ від 08 вересня 2015 року № 696, https://is.gd/jHzNwo).
Інформацію про інші програми, які діють для вимушено переміщених осіб, можна почерпнути на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (https://minre.gov.ua/#), консультації надаються за телефонами «гарячих» ліній 15-48 або 112 (Львівська область).

Стрийська філія Львівського обласного центру зайнятості

13 вересня 2023 року

До уваги ВПО!
Товариство з обмеженою відповідальністю «Чікен Трейд» (Пан Курчак) пропонує працевлаштування внутрішньо переміщеним особам або постраждалим сім’ям внаслідок агресії РФ.
Підприємство пропонує сім’ям ВПО працевлаштування на підприємство за адресою м.Нововолинськ із забезпеченням проживання та харчування, а саме:
– сім’ям без дітей проживання в 1-но кімнатних квартирах;
– сім’ям з дітьми проживання у 2-х та 3-х кімнатних квартирах;
– щоденні безкоштовні комплексні обіди;
– безкоштовне забезпечення продукцією для приготуванні вечері.
За більш детальною інформацією, умовами працевлаштування та поселення для ВПО і осіб постраждалих внаслідок агресії РФ, звертатись за номером телефону:+380673337818, менеджер з персоналу – Тетяна Ільчук.

09 червня 2023 року

В гуртожитку Стрийського ВПУ №35 відкрили два відремонтовані поверхи для проживання внутрішньо переміщених осіб.

Це унікальний проект, оскільки до його реалізації долучилося одразу шість міжнародних донорів, а також міська рада та обласна адміністрація. Тільки з місцевого бюджету на облаштування прихистку виділили майже 6,5 млн гривень. Кожний поверх має по 30 кімнат для сімей ВПО, кухні, санвузли, також є дитяча кімната та кімната для школярів. Всі потреби передбачені: меблі, постільна білизна, кухонна техніка, посуд та багато іншого. Уже зараз там проживає 54 особи. Після завершення війни відремонтовані поверхи використовуватимуть для студентів училища.
На відкриття завітали представники духовенства, обласної та районної військових адміністрацій, міської ради та благодійних організацій.
Висловлюємо вдячність керівництву (Лілії Андруневчин),колективу училища та міжнародним організаціям:
– «Людина в біді», БФ «Право на захист», МОМ (Міжнародна організація з міграції), Норвезька рада у справах біженців, ГО «Допоможемо разом» та БФ «Move Ukraine».
Разом до перемоги!

01 червня 2023 року

До Дня захисту дітей Стрийський Карітас готує тиждень активностей для дітей ВПО та дітей із вразливих категорій (багатодітні сім’ї, діти-сироти та напівсироти, родини людей з інвалідністю).
Участь у всіх заходах є безкоштовною. Обов’язковий попередній запис.
Дізнатись детальнішу інформацію і записати дитину можна за номером: +380 66 456 11 64 (Катерина).
Майстер-класи та зустрічі відбуватимуться за адресою: вул. Валова,1.

25 травня 2023 року

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту