16.11.2020, 08:10

Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята, яке об'єднує людей різних професій. Усіх, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян — право свободи слова.

Важко переоцінити роль працівників радіо та телебачення у формуванні громадської думки. Завдяки Вам щоденно дізнаємося про події у нашому місті, державі. Це допомагає відчувати кожному причетність до процесів сучасності, відкривати широкі можливості для контактів і спілкування.

Головним показником Вашої роботи є відповідальне, творче ставлення до справи, об'єктивність у висвітленні подій. То ж нехай і надалі Ваші професійні якості, знання та чесноти служать ідеалам демократичного суспільства, розбудові та зростанню нашої держави.

З нагоди професійного свята бажаємо Вам, шановні працівники радіо, телебачення і зв'язку, творчого натхнення, реалізації цікавих ідей, нових досягнень та успіхів у Вашій професійній діяльності. Щастя Вам, міцного здоров'я, достатку і здійснення найзаповітніших мрій. Зі святом Вас!

Роман Шрамов’ят