18.07.2019, 15:53

Молодь голосує

“Демократія: від теорії до практики” - так називався захід, що відбувся 17 липня у приміщенні Народного дому м.Стрия, організований представництвом Міжнародної фундації виборчих систем в Україні (International Foundation for Electoral Systems - IFES), яке виконує проект технічної допомоги з виборчих питань, підтримує право громадян на вільні та чесні вибори.

З 1994 року Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) відіграє ключову роль у становленні демократичних виборчих процесів та інститутів в Україні. Робота IFES в Україні спрямована на сприяння обговоренню реформи виборчого законодавства, посилення спроможності громадянського суспільства здійснювати аналіз та просувати розв'язання ключових проблем доброчесності виборів. IFES зосереджує свою діяльність на процесі реформ і їх змісті, сприяючи інклюзивному діалогу між зацікавленими сторонами та надаючи технічну допомогу в напрацюванні законодавства, що відповідає європейським стандартам.

Регіональний координатор IFES в Україні Вікторія Карпа провела інтерактивну лекцію та гру-моделювання у рамка просвітницької кампанії “Молодь не лайкає, молодь голосує!” мета якої підвищення обізнаності студентів, молоді (особливо тих, хто голосуватиме вперше) у виборчих процесах та мотивації їх до участі у голосуванні. Головним підходом методології є надання політично нейтральної, незаангажованої та прозорої інформації щодо виборчих процесів та процедур. Зустріч відбувалася у формі діалогу.