06.04.2018, 11:47

Розпочато проведення тримісячника з охорони і відтворення рибних запасів у водоймах області

Голова Львівської облдержадміністрації О.Синютка 29 березня 2018 року видав розпорядження №269/0/5-18 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2018 році».

Вказаним розпорядженням встановлюється весняно-літня заборона на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області в 2018 році; затверджено перелік позанерестових ділянок для проведення любительського рибальства в період встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області в 2018 році; затверджено план спільних заходів щодо посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних біоресурсів у водоймах Львівської області на період весняно-літньої заборони на вилов риби у 2018 році.

Звертаємо увагу на те, що у всіх інших водоймах (частинах водойм), у тому числі наданих в оренду (крім виробників продукції аквакультури, зареєстрованих в органах рибоохорони), не передбачених у затвердженому переліку, будь-яке рибальство заборонено. Вилов риби в нерестовий період дозволено всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом з берега на спеціально визначених ділянках згідно з затвердженим переліком.

Протягом нерестового періоду забороняється проведення у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових робіт, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, крім відновлювальних та аварійних робіт, що проводяться органами водного господарства у випадку надзвичайної ситуації, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів та державних органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів, та у випадку надзвичайної потреби.

Фото з Вікіпедії