22.04.2019, 12:28

Розроблено детальні плани територій м.Стрия

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації:

Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Стрийської міської ради.

Відповідальні за розроблення та фінансування відповідного детального плану території:

• Дармонук Тарас Романович.
  • Латик Роман Миронович.
  • Ведернікова Ірина Василівна
  • Білас Всеволод Омелянович, Старовецький Юрій Семенович.
  • Кузь Олег Володимирович.
  • Волинець Роман Петрович.
  • Народний дім м. Стрия.
  • Захар Роман Володимирович.
  • Семчук Андрій Ярославович.
  • Данилишин Леся Миколаївна.
  • Кішко Андрій Леонідович.
  • Окань Михайло Дмитрович.
  • ТзОВ "Вертикаль Захід Буд".
  • Стрийський міськвиконком.

Розробник містобудівної документації (детального плану території):

• ФОП Латик О.М.
  • КП "Стрийське міське бюро планування та архітектури"
  • ФОП Дирик Т.Т.
  • КП "Стрийське міське бюро планування та архітектури".
  • ФОП Дирик Т.Т.
  • Стрийське районне комунальне підприємство госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро.

Підстава для розроблення:

• Рішення Стрийської міської ради від 27 лютого 2019р. №738.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Стрийської міської ради Дребот М.В.

Основні техніко-економічні показники проекту:

• Площа земельної ділянки - 346 кв.м, під забудовою 144 кв.м, на ділянці планується розміщення автомийки, шиномонтажу, торгового об'єкту. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • Орієнтовна площа земельної ділянки - 50050 кв.м, під забудовою 20306 кв.м, на ділянці планується розміщення металообробної майстерні. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • В приміщенні №2 вбудованому в будинок №50 по вул. Незалежності планується розміщення магазину, салону краси. Площа під забудовою 54 кв.м. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • Площа земельної ділянки - 2578 кв.м, під забудовою 565 кв.м, на ділянці планується розміщення магазину. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • Площа земельної ділянки - 429 кв.м, під забудовою 87 кв.м, на ділянці планується розміщення СТО для легкового авто. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • Площа земельної ділянки - 512 кв.м, під забудовою 155 кв.м, на ділянці планується розміщення торгово-офісної будівлі. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • Орієнтовна площа земельної ділянки - 920 кв.м, під забудовою 870 кв.м, на ділянці розміщений Народний дім. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • Орієнтовна площа земельної ділянки - 142 кв.м, під забудовою 142 кв.м, на ділянці розміщений магазин. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • Площа земельної ділянки - 170 кв.м, під забудовою 131 кв.м, на ділянці планується розміщення кафе. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • Орієнтовна площа земельної ділянки - 29,6 кв.м, під забудовою 18,8 кв.м, на ділянці розміщений гараж. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • В приміщенні №3 вбудованому в будинок №149 по вул. Шевченка планується розміщення магазину, офісу. Площа під забудовою 59 кв.м. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • В приміщенні №4 вбудованому в будинок №16 по вул. С.Бандери планується розміщення торгово-офісних приміщень. Площа під забудовою 58 кв.м. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • Орієнтовна площа території 1 га. На території розміщені багатоквартирні житлові будинки та планується будівництво багатоквартирних житлових будинків з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
  • Орієнтовна площа земельної ділянки - 0,3778 га, під забудовою 0,1330 кв.м. На території планується будівництво індивідуальних гаражів. Проект складається з текстових та графічних матеріалів.

З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Стрийської міської ради "www.stryi-rada.gov.ua" та у відділі архітектури та містобудування каб. 37, 41 (3 поверх) тел.7-12-42, 7-13-16 з 20 квітня 2019 року по 20 травня 2019 року (в робочі дні) за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника в загальний відділ виконавчого комітету Стрийської міської ради (каб. №19) за адресою: м. Стрий, вул. Т.Шевченка, 71 до 20 травня 2019 року.

Пропозиції до відповідних детальних планів території мають право подавати:

• повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо яких розроблені відповідні детальні плани території;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблені відповідні детальний план території;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено відповідні детальні плани території, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;
  • народні депутати України, депутати Стрийської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.

Засідання містобудівної ради щодо розгляду детальних планів території відбудеться в каб. №38 о 15.00 21 травня 2019 року за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.