Стрийська міська радаСтрийська міська рада

офіційний сайтофіційний сайт

Стрийська міська рада - Новини


 

16.04.2021, 13:25

17 квітня – День довкілля.

Третя субота квітня – Всеукраїнський День довкілля. Відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища і громадських природоохоронних організацій.

Довкілля – це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса факторів - від кинутого на землю недопалка, папірця - до величезних сміттєзвалищ і височезних труб промислових комплексів, що отруюють димом повітря мегаполісів.

Одним із найважливіших чинників довкілля є вода. У кожної людини є своя річка дитинства. Річка завжди приваблює своєю прохолодою, затишком прибережних вер¬болозів, красою заплави, мрійливістю плес. З впевненістю можна сказати, що красу всіх куточків Украї-ни створили її малі річки. Вода – це колиска життя. Все живе вийшло з води і нерозривно пов’язане з нею. Вода – незмінний учасник всіх біологічних процесів на Землі. Де немає води, там немає життя.

Водні ресурси нашого регіону формують в основному малі річки та потоки. Вони завжди використовувались для задоволення потреб людей. Однак, внаслідок недбалого ставлення людей до збереження довкілля, наші річки в тому числі, стали своєрідним „кладовищем” різних відходів. Береги перетворюються на сміттєзвалища, зростає забруднення внаслідок неупорядкованого відведення стічних вод та каналізації. Особливо забрудненими є річки та потоки в населених пунктах. А це аж ніяк не надає привабливості ні річкам, ні населеним пунктам.

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, як уповноважений орган у сфері водного господарства, звертається до голів ОТГ Стрийського району, керівників підприємств та громадськості регіону 17 квітня в День довкілля та напередодні свята Світлого Христового Воскресіння організувати роботи по розчищенню русел річок і потоків в населених пунктах, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища в прибережних захисних смугах річок і потоків, а також здійснювати просвітницьку роботу серед населення щодо питань дотримання вимог водного законодавства та екологічної культури для збереження водних ресурсів.

Збереження довкілля не має обмежуватись рамками тільки акції проведення Дня довкілля. Це повинна бути щоденна і клопітка праця для того, щоб передати нашим дітям і внукам найдорожчий скарб, який є на землі – чисте повітря, квітучу багату землю і чисту воду.

Пам’ятаймо, що збережене нами сьогодні чисте довкілля це запорука здоров’я наших дітей і нашої нації.

Провідний інженер з використання водних ресурсів Ковалевич Н.В.


НазадВсі новини
 


Стрийський міський голова
Олег Канівець


Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

ГАРЯЧА ІНТЕРНЕТ-ЛІНІЯ
з питань ЖКГ

Що думають стрияни про Голодомор

ВАЖЛИВО!


На допомогу сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту та екстремальних ситуаціях

Про порядок дій з отриманням інформації про вчиненння (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного характеру

Введення в дію оновленої нормативно-грошової оцінки земель міста Стрия

 

НАША АДРЕСА:

82400, Львівська обл.,
 м. Стрий, вул. Шевченка, 71, тел. (03245) 52434, факс (03245) 71271

Економічний форум у Львові

Прогноз погоди у Стрию

Прогноз погоди в Стрию на найближчий місяць


СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини

На початок сторінки


Каталог україномовних сайтів [Vox.com.ua] Портал українця

© Стрийська міська рада, 2007-2020
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове