07.04.2021, 16:05

Міський голова Олег Канівець відвідав з робочим візитом два великі підприємства Стрийщини «Укрпол» та «LEONI» для налагодження комунікації та співпраці.

ТОВ «Видавничий дім «Укрпол» - один з лідерів в Україні з виробництва пакувальної продукції. На підприємстві близько 600 робочих місць і вже створені нові вакансії у зв’язку з розширенням виробництва. У місцевий бюджет за минулий рік сплатили майже 8 млн грн.

ТОВ «Леоні Ваерінг Системс УА ГмБХ» - найпотужніший інвестиційний проект німецького концерну LEONI AG в Україні. Виготовляє високоякісну продукцію для автомобільної промисловості. Понад 5 тис. робочих місць. До місцевого бюджету за 2020 рік сплатили майже 71 млн грн.

Це були перші ознайомчі зустрічі з перспективою на подальшу роботу, тому що співпраця з бізнесом – це обов’язкова умова успішного функціонування органів місцевого самоврядування.