22.02.2021, 08:50

Стрийщина вшанувала Героїв Небесної Сотні.

У суботу, 20 лютого, на Майдані Незалежності у Стрию відбувся віче-реквієм. За загиблими Героями відправили панахиду отці Стрийської Єпархії УГКЦ. Солдати піднесли гірлянду пам’яті, а представники влади — квіти. Міський голова Олег Канівець, який був активним учасником та свідком кривавих подій зими 2014 року, поділився сумними спогадами з Революції Гідності та розповів про доленосну участь стриян на протестному Майдані. Про героїзм та неспалимий слід в історії новітньої України розповіли голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко та голова ГО “Майдан Стрийщини” Вікторія Коцур. Музичний тематичний супровід дарували голоси муніципального чоловічого хору “Каменяр”. Герої не вмирають! Вічна пам’ять!