19.02.2021, 15:17

Увага! Бурульки!

До уваги мешканців територіальної громади! Львівський регіональний центр з гідрометеорології попереджає про зміну метеоситуації. В найближчі кілька днів у нічний час зберігатиметься мороз та сніг, а вдень прогнозують підвищення температури повітря з опадами у вигляді дощу. Це зумовить утворення крижаних бурульок та нагромадження снігу на покрівлях будівель та на великих деревах. Прохання до мешканців у ці дні бути особливо обережними і дотримуватися правил безпеки. Обирати найбільш безпечний маршрут руху вулицями населеного пункту, обходити ділянки, де звисають бурульки, не заходити за межі огорож, які встановлюють комунальники. Прохання до власників приватних житлових будинків: щоденно оглядати покрівлі власних осель і при виявленні снігових нагромаджень чи бурульок, негайно їх ліквідовувати.