11.01.2021, 16:03

Відбудеться чергове засідання міськвиконкому

21 січня 2021 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради. Розглядатимуться питання:

• Про організацію фінансово-бухгалтерської роботи в період реорганізації сільських рад.
  • Про проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийської територіальної громади на 2021 рік.
  • Про надання одноразової допомоги членам Стрийської спілки інвалідів війни ветеранів Афганістану.
  • Про організацію харчування окремих категорій учнів ЗЗСО за рахунок бюджетних коштів у 2021р.
  • Про встановлення розміру плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області.
  • Про дозвіл на купівлю квартири неповнолітній (…).
  • Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дітей: (…), (…) для їхнього тимчасового виїзду за межі України
  • Про дозвіл на укладення договору розподілу майна
  • Про припинення опіки/піклування над дітьми, позбавленими батьківського піклування: (…), (…)., (…), та майном дітей
  • Про дозвіл на обдарування неповнолітньої (…), малолітньої (…)
  • Про дозвіл на продаж квартири, яка належить дітям: (…), (…)
  • Про роботу ТзОВ «Стрийське АТП» щодо здійснення перевезення пасажирів на міських та приміських маршрутах.
  • Про затвердження міської комісії з безпеки дорожнього руху.
  • Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості.
  • Про утворення міської постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.
  • Про переоформлення договору найму житла з громадянами.
  • Про зарахування на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов.
  • Про передачу житлових будинків на самостійне управління співвласникам.
  • Про передачу житлового будинку в управління ОСББ.
  • Про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна.
  • Про надання та продовження дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Стрийської міської ради №70 від 21.03.2013 року «Про внесення змін і доповнень до рішення виконкому від 19.03.2012 року №75 «Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури м.Стрия».
  • Про стан роботи з військового обліку військовозобов’язаних і призовників в місті Стрию в 2020 році та завдання з її покращення в 2021 році.
  • Про стан роботи з мобілізаційної підготовки в місті Стрию в 2020 році та заходи з покращення її проведення в 2021 році.
    Проекти рішень засідання виконкому 21.01.2021р.