05.01.2021, 15:14

Увага!!! Триває конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівської області на 2021 рік

На даний час подано багато цікавих проєктів. Просимо активізуватись усім потенційним учасникам конкурсу і не зволікати з реєстрацією проєктів.

Участь у Конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, ОСББ, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, міські ради територіальних громад.

Конкурс проводиться за такими пріоритетами:

• «Освіта» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
  • «Охорона здоров'я» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (в тому числі придбання автотранспорту).
  • «Культура» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
  • «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.
  • «Інші пріоритети»(об’єкти усіх форм власності (окрім приватної (за винятком ОСББ)), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) - будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
  • «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

Гранична вартість проєкту становить не більше 500 тис.грн.

Гранична субвенція з обласного бюджету для проєкту становить – 250 тис.грн.

Мінімальна вартість проєкту, який може брати участь в конкурсі, – не менше 100 тис.грн.

Усю необхідну інформацію про проведення конкурсу, в тому числі Програму проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020¬ – 2025 роки, можна отримати на офіційному сайті Львівської обласної ради та в відділі економічного розвитку та стратегічного планування Стрийського міськвиконкому за адресою: м.Стрий, вул.Шевченка, 71, каб.№16, контактна особа Наталя Петрів, тел.7-04-33.

Кінцевий термін реєстрації заявок триватиме до 18:00 год. 1 лютого 2021 року.