19.11.2020, 14:05

Відбулась урочиста сесія новообраної Стрийської міської ради

Сьогодні, 19 листопада, у Стрию відбулася перша сесія Стрийської міської ради, на якій новообрані депутати та міський голова прийняли присягу та прийняли перші рішення.

Розпочала роботу Стрийська міська рада з благословення єпископів УГКЦ Тараса Сеньківа та ПЦУ Якова Макарчука.

Новообраний голова Стрийської об’єднаної територіальної громади Олег Канівець наголосив, що Стрийська ОТГ буде третьою по величині в області.

«Я хочу подякувати всім попереднім керівникам нашого міста, всім головам районних рад, всім головам районних державних адміністрацій, головам сільських рад, які працювали на благо нашого краю. Сьогодні, повертаючись до споконвічних українських традицій, де об’єднана громада є господарем на своїй землі, ми будуємо нову Стрийщину. Перед нами стоять великі виклики, але разом з тим відкриваються і нові можливості для розвитку. Тому сподіваюсь на злагоджену співпрацю депутатського корпусу і голови громаді на користь. Ми прийшли служити Богові і людям», - сказав Олег Канівець.

До Стрийської міської ради увійшли 38 депутатів, утворивши 6 фракцій:

• фракція політичної партії «Європейська солідарність» у складі 14 осіб, голова фракції Зрайло Іван;
  • фракція політичної партії «Батьківщина» у складі 6 осіб, голова фракції Бурак Роксолана;
  • фракція політичної партії «Голос» у складі 6 осіб, голова фракції Йосипчук Орест;
  • фракція політичної партії «Громадянська позиція» у складі 4 осіб, голова фракції Канівець Наталія;
  • фракція політичної партії «Удар» у складі 4 осіб, голова фракції Зубрицький Василь;
  • фракція політичної партії «Слуга народу» у складі 4 осіб, голова фракції Швед Володимир.

Секретарем Стрийської міської ради одноголосно обрано Берника Мар’яна.